В даному розділі ви зможете знайти відповіді на поширені запитання щодо роботи нашої мережі, фінансового відділу і подробиць підключення. Якщо ви не знайшли відповідь на питання, ви можете скористатися пошуком по сайту або зателефонувати в службу технічної підтримки.

Готівкою на офісі

Оплата здійснюється через касу нашого відділення за адресою м. Кривий Ріг, вул. Соборності, 66. Платіж на рахунок надходить відразу.

Через банк за реквізитами

Ви можете оплачувати тарифний план через відділення банку, вказавши в квитанції наші реквізити. Платіж приходить від 1 до 3-х робочих днів.
Зверніть увагу, при оплаті через Приватбанк платіж надходить на Ваш особовий рахунок протягом 2 годин (за умови правильної вказівки всіх реквізитів). При оплаті через інші банки, поштові відділення платіж надходить на Ваш особовий рахунок протягом трьох банківських днів!

< strong>Реквізити:< / strong>
Одержувач-ФОП КРАВЦОВА г. в.
ЄДРПОУ 2933800025
Розрахунковий рахунок № UA433052990000026001016209842
МФО (банку) 305299

Швидкий онлайн платіж через сервіс Liqpay

Швидкий онлайн платіж через сервіс Liqpay

Онлайн платіж через сервіс EasyPay

Онлайн платіж через сервіс EasyPay
список терміналів самообслуговування EasyPay

Онлайн платіж через сервіс Tachcard (City24)

Онлайн платіж через сервіс Tachcard (City24)

Онлайн платіж через сервіс Plategka

Онлайн платіж через сервіс Plategka


Також є можливість оплати через термінали самообслуговування:

* термінали 24nonstop

термінали 2click

* термінали iBox

* Термінали PayMarket

Як підключитися?

Ви можете залишити заявку на підключення зателефонувавши на номери абонентського відділу, або залишити заявку онлайн у нас на сайті.

Яка вартість підключення?

Вартість підключення в багатоповерхових будинках-безкоштовно. Приватний сектор прораховується індивідуально в залежності від відстані кабелю до центрального вузла.

Як здійснити оплату?

Перший платіж проводиться нашому монтажнику. Потім можна здійснювати платежі в нашому офісі за адресою м. Кривий Ріг, вул. Соборності, 66. Також є можливість поповнення через термінал і касу банку за нашими реквізитами.

Як довго виконується підключення?

Підключення виконується від 30 хвилин, в залежності від розташування будинку і підготовки лінії. Майстри попереджають вас заздалегідь про терміни виконання.

Скільки розглядається заявка?

Заявки розглядаються протягом 3-х робочих днів. Якщо у майстрів з'являється "вікно", то ми, з попереднім прозвоном, попереджаємо Вас про виїзд.

Як поміняти тариф?

Тариф ви можете змінити в будь-який момент, звернувшись в наш абонентський відділ. Зміна тарифного плану на тариф з меншою абонплатою коштує 30 грн.

Чи обмежується трафік в день?

Ні, трафік не обмежується. Ви оплачуєте тільки за швидкість інтернету. Обсяг споживаних даних може бути необмежений.

Як дізнатися свою розрахункову дату?

Розрахунковою датою вважається дата вашого підключення. Наприклад, якщо ви підключилися 5 числа, то оплачувати тариф Вам необхідно також 5-го числа наступного місяця

Я не встигаю оплатити. Що робити?

У нас є послуга «Кредит довіри». Ви можете набрати нашого оператора і попросити поставити відстрочку платежу на 3 дні. Послуга надається безкоштовно.

Чи можна заморозити Рахунок на деякий час?

Якщо Вам необхідно на деякий час призупинити користування інтернетом, то можна скористатися послугою «заморозка». Вартість заморозки 5 грн, мінімальний термін заморозки рахунку - 7 днів. Розморожування рахунку здійснюється за вашим дзвінком.

Офіс на карті

Залишити заявку онлайн

Ви можете залишити заявку онлайн, оператори отримають лист і передзвонять Вам.

Контакти

Адреса офісу: Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Соборності, 66
Контактний телефон: +38067-749-22-44
Пошта: office.itmua@gmail.com